
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C3E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 50 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 6pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of C3E-50.000-6-3030-X-M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 22.1184MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
CRYSTAL 37.4000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 50.0000MHZ 6PF SMD
RES SMD 500 OHM 0.01% 0.15W 1206