SIT9120AC-1D1-XXE133.300000X
Description
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AC-1D1-XXE133.300000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.3 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT1602BC-12-30S-66.000000D
SIT1602BC-12-30S-66.000000D
MEMS OSC XO 66.0000MHZ H/LV-CMOS
SiT3373AC-2E9-28NX364.800000X
SiT3373AC-2E9-28NX364.800000X
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
SIT9120AC-2D1-33E50.000000X
SIT9120AC-2D1-33E50.000000X
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
SIT9120AC-1D1-XXE133.300000X
SIT9120AC-1D1-XXE133.300000X
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVPECL