
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 35.43743 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±160ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 84mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AC-2B9-25NH35.437431Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 29.4912MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 23.2000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 18.5280MHZ CMOS SMD
1.2V 900MAH NICAD BATTERY AA
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
CONN SOCKET 96POS 0.1 GOLD PCB
LED COB 2700K WARM WHT SQUARE