SIT9120AC-2C3-25E75.000000Y
Description
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AC-2C3-25E75.000000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:75 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1E2-28NE153.600000T
SiT3372AC-1E2-28NE153.600000T
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
SiT3372AI-4E2-25NC25.000000X
SiT3372AI-4E2-25NC25.000000X
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL