
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | EG-2121CA |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | SO (SAW) |
| Frequency: | 125 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -5°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of EG-2121CA 125.0000M-LGRNL0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 27.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 33.333MHZ 1.8V SMD
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ
XTAL OSC SO 125.0000MHZ LVDS SMD
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
TERM BLK 12P SIDE ENTRY 5MM PCB
PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL