MQF576P25-625.000-1.0/-40+85
Description
XTAL OSC TCXO 625.0000MHZ LVPECL
DataSheet
MQF576P25-625.000-1.0/-40+85 PDF
Type Description
Series:MQF576P25
Type:TCXO
Frequency:625 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±1ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.098" (2.50mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5156AI-FK-25VT-48.000000Y
SiT5156AI-FK-25VT-48.000000Y
XTAL OSC VCTCXO 48.0000MHZ