
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S7 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 49.152 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S75025T-49.152-15-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
CAP CER 0805 110PF 25V ULTRA STA
XTAL OSC XO 49.1520MHZ HCMOS SMD
DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
LINAXIS 0306X0254MM STKREN