
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 156.25 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±760ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 97mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AC-4E9-30NY156.250000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC TCXO 122.8800MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 1.0460GHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 25.001875MHZ CMOS SM
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
FAN AXIAL 120X120X38MM 24VDC W/T
SOLDER 60/40 8AWG 1LB