
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSC1122 |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 47.998 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.25V ~ 3.6V |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 58mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DSC1122CE5-047.9980 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 172.753867MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 8.0000MHZ HCMOS SMD
MEMS OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
CAP CER 1812 560PF 100V ULTRA ST
MEMS OSC XO 47.9980MHZ LVPECL
CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
TOOL HAND CRIMPER 14-18AWG SIDE