4HF212500Z3BACXGI8
Description
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
DataSheet
4HF212500Z3BACXGI8 PDF
Type Description
Series:4HF
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:212.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)