DSC1103DI2-135.0000
Description
MEMS OSC XO 135.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
DSC1103DI2-135.0000 PDF
Type Description
Series:DSC1103
Package:Tube
Type:XO (Standard)
Frequency:135 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):32mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-VDFN
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)