
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FIPO™ CPPL |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Programmable Type: | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Available Frequency Range: | 1 MHz ~ 100.0 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Frequency Stability (Total): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 25mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) |
| Size / Dimension: | 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 |
Current price of CPPLC1-LT76T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
XTAL OSC PROG XO HCSL 1.8V 20PPM
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
CAP CER Y5V 0603
OSC PROG CMOS 3.3V 100PPM EN/DS
CRYSTAL 32.7680MHZ 18PF TH
8D 41C 41#20 SKT RECP