PDS4102-Q160/2128V
Manufacturer
Lattice Semiconductor
VIGOR # :
Description
ADAPTER 160QFP ISPLSI 2128V
Catalog
Programming Adapters, Sockets
DataSheet
PDS4102-Q160/2128V PDF
Type Description
Series:ispLSI® 2000
Package:Bulk
Part Status:Active
Module/Board Type:Socket Module - PQFP
For Use With/Related Products:pDS4102-PM300N Model 300 Desktop Programmer
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SK-AX2-CQ256-KITBTM
SK-AX2-CQ256-KITBTM
ADAPTER BOARD SKT CQ256-FG896
PDS4102-T128/2096E
PDS4102-T128/2096E
ADAPTER 128-TQFP 2096E
PSSN-M285-LFE5
PSSN-M285-LFE5
285-BALL CSFBGA SMART SOCKET FOR
RM25J432CT
RM25J432CT
RES SMD 4.3K OHM 5% 1W 2512
INSTALLATION/ REMOVAL TOOL FOR S
ADAPT/SMAM/SMAF/RP
ADAPT/SMAM/SMAF/RP
CONN ADAPT SMA PLUG-RP-SMA JACK
PDS4102-Q160/2128V
PDS4102-Q160/2128V
ADAPTER 160QFP ISPLSI 2128V