
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 9.1 V |
| Tolerance: | ±2% |
| Power - Max: | 320 mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 10 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 500 nA @ 6 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.1 V @ 100 mA |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-76, SOD-323 |
| Supplier Device Package: | SOD-323 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 | ||
| 150000 |
Current price of PZU9.1B1A,115 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DIODE ZENER 100V 500MW DO213AB
DIODE ZENER 16V 300MW SOD323
DIODE ZENER 17.88V 310MW SOD123
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ
DIODE ZENER 9.1V 320MW SOD323
DC DC CONVERTER 36V 50W