
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 30 V |
| Tolerance: | ±10% |
| Power - Max: | 3 W |
| Impedance (Max) (Zzt): | 28 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 1 µA @ 22.8 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.2 V @ 200 mA |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-216AA |
| Supplier Device Package: | DO-216AA |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 12000 |
Current price of 1PMT5936AE3/TR13 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DIODE ZENER 90.5V 1W SUB SMA
DIODE ZENER 4.3V 310MW SOD323F
DIODE ZENER 18V 1.3W DO41
DIODE ZENER 30V 3W DO216AA
CONN RCPT 21POS 0.1 GOLD PCB
DC DC CONVERTER 24V 150W
XTAL OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD