
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 200 V |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 1 W |
| Impedance (Max) (Zzt): | 1.5 kOhms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 5 µA @ 152 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Supplier Device Package: | DO-204AL (DO-41) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 12000 |
Current price of 1M200Z A0G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DIODE ZENER 9.1V 1W DO35
DIODE ZENER 8.2V 310MW SOD323F
DIODE ZENER 2.7V 1.3W DO41
RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4
LED DRIVER CC AC/DC 50-100V
DIODE ZENER 200V 1W DO204AL
MARKING TAG SET MT2 100 TAGS IMP