
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 13 V |
| Tolerance: | ±3% |
| Power - Max: | 500 mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 14 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 100 nA @ 10 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 900 mV @ 10 mA |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 150°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SOD-123 |
| Supplier Device Package: | SOD-123 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 | ||
| 150000 |
Current price of DDZ13B-7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DIODE ZENER 170V 5W SMBJ
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
DIODE ZENER 11V 500MW DO35
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
ADS8686SEVM-PDK