
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 30 V |
| Tolerance: | ±7% |
| Power - Max: | 300 mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 80 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 50 nA @ 21 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 900 mV @ 10 mA |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 150°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-76, SOD-323 |
| Supplier Device Package: | SOD-323 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MM3Z30VT1G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DIODE ZENER 13.25V 1W SUB SMA
DIODE ZENER 10V 200MW 1005
DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123
CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD
DIODE ZENER 30V 300MW SOD323
SENSOR PROX INDUCTIVE 4.2MM MOD
RES SMD 2.55K OHM 0.1% 1/8W 0805