
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Transistor Type: | 2 PNP (Dual) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 200mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 25V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 400mV @ 5mA, 50mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 50nA (ICBO) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 120 @ 2mA, 1V |
| Power - Max: | 200mW |
| Frequency - Transition: | 250MHz |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Supplier Device Package: | SOT-363 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 |
Current price of MMDT4126-7-F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS 2NPN 50V 0.1A SSMINI6
TRANS 2NPN 45V 0.1A SOT666
TRANS 2PNP 10V 0.5A MINI6
CAP FILM 0.033UF 400VDC AXIAL
SLIDE POT 100KOHM 0.06W TOP 45MM
TRANS 2PNP 25V 0.2A SOT363
DC DC CONVERTER 3.3V 5W