
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Transistor Type: | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 30V |
| Frequency - Transition: | 550MHz |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | 2.3dB ~ 5dB @ 100MHz |
| Gain: | 17dB ~ 23dB |
| Power - Max: | 100mW |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 70 @ 1mA, 6V |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 20mA |
| Operating Temperature: | 125°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-75, SOT-416 |
| Supplier Device Package: | SSM |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 |
Current price of 2SC4915-O,LF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF TRANS NPN 12V 11GHZ TO236AB
RF TRANS NPN 15V 1.9GHZ TO72
RF TRANS NPN 30MHZ TO220 PAIR
RF TRANS NPN 30V 550MHZ SSM
CONN HEADER SMD 18POS 2.54MM
IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT89-5
AMPLIFIER