
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Transistor Type: | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 55V |
| Frequency - Transition: | 960MHz ~ 1.215GHz |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | - |
| Gain: | 7.8dB |
| Power - Max: | 75W |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 15 @ 1A, 5V |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 3.5A |
| Operating Temperature: | 250°C (TJ) |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Package / Case: | M214 |
| Supplier Device Package: | M214 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of MS2213 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP0805 COG 820PF 10% 100V
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412
CAP CER RADIAL
RF TRANS NPN 55V 1.215GHZ M214