
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Transistor Type: | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 65V |
| Frequency - Transition: | 1.025GHz ~ 1.15GHz |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | - |
| Gain: | 8dB |
| Power - Max: | 400W |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 15 @ 1A, 5V |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 12A |
| Operating Temperature: | 250°C |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Package / Case: | M218 |
| Supplier Device Package: | M218 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of MSC1175MA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 120PF 1KV X7R 1808
XTAL OSC XO 312.5000MHZ CML SMD
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
RF TRANS NPN 65V 1.15GHZ M218