
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Transistor Type: | NPN - Pre-Biased |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50 V |
| Resistor - Base (R1): | 1 kOhms |
| Resistor - Emitter Base (R2): | 10 kOhms |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 30 @ 5mA, 10V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 150mV @ 500µA, 5mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 500nA |
| Frequency - Transition: | 250 MHz |
| Power - Max: | 150 mW |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SOT-723 |
| Supplier Device Package: | VMT3 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 8000 | ||
| 16000 | ||
| 24000 | ||
| 56000 | ||
| 200000 |
Current price of DTC013ZMT2L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS PREBIAS NPN 150MW VMT3
NPN 100MA 50V DIGITAL TRANSISTOR
TRANS PREBIAS NPN 200MW MINI3
XTAL OSC TCXO 50.0000MHZ LVCMOS
TRANS PREBIAS NPN 0.15W VMT3
RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1%
TERM BLOCK HDR 10POS 3.81MM