
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Discontinued at Digi-Key |
| Transistor Type: | NPN - Pre-Biased |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50 V |
| Resistor - Base (R1): | 10 kOhms |
| Resistor - Emitter Base (R2): | - |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 160 @ 5mA, 10V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 250mV @ 500µA, 10mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 500nA |
| Frequency - Transition: | - |
| Power - Max: | 100 mW |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SOT-723 |
| Supplier Device Package: | SSSMini3-F2-B |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 | ||
| 30000 | ||
| 50000 |
Current price of DRC3114T0L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR
TRANS PREBIAS PNP 200MW MINI3
NPN 100MA 50V DIGITAL TRANSISTOR
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
TRANS PREBIAS NPN 100MW SSSMINI3
SFERNICE FIXED RESISTORS
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL