
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Transistor Type: | PNP - Pre-Biased |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50 V |
| Resistor - Base (R1): | 10 kOhms |
| Resistor - Emitter Base (R2): | - |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 160 @ 5mA, 10V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 250mV @ 300µA, 10mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 500nA |
| Frequency - Transition: | 80 MHz |
| Power - Max: | 150 mW |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-103 |
| Supplier Device Package: | ML4-N1 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of UNRL11500A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS PREBIAS NPN 250MW TSLP-3
TRANS PNP 100MA 50V SOT-416FL
TRANS PREBIAS PNP 150MW SMINI3
RES 33K OHM 2% 1W AXIAL
TRANS PREBIAS PNP 150MW ML4-N1
RES MF 1/2W 1% AXIAL
DC DC CONVERTER 3.3V 2.5V 75W