
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Transistor Type: | PNP - Pre-Biased |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50 V |
| Resistor - Base (R1): | 22 kOhms |
| Resistor - Emitter Base (R2): | - |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 160 @ 5mA, 10V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 250mV @ 300µA, 10mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 500nA |
| Frequency - Transition: | 80 MHz |
| Power - Max: | 150 mW |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-85 |
| Supplier Device Package: | SMini3-F2 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of UNR5117G0L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRANS PREBIAS NPN 150MW SOT523
TRANS PREBIAS NPN 125MW SSMINI3
TRANS PREBIAS NPN 300MW SPT
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV
TRANS PREBIAS PNP 150MW SMINI3
STANDARD SOCKET HEADER
MINI-COM KEYED (Q-CHCL) DUPLEX L