RF1S30P05
Description
30A, 50V, 0.065OHM, P-CHANNEL,
Catalog
Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays
DataSheet
RF1S30P05 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
FET Type:-
FET Feature:-
Drain to Source Voltage (Vdss):-
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C:-