AF500-301205
Description
THERMAL INTERFACE MATERIAL, AF50
DataSheet
AF500-301205 PDF
Type:Pad, Sheet
Shape:Rectangular
Outline:30.00mm x 12.00mm
Thickness:0.0197" (0.500mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:3.0W/m-K