
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 5584 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Usage: | - |
| Type: | Interface Pad, Sheet |
| Shape: | Rectangular |
| Outline: | 300.00mm x 210.00mm |
| Thickness: | 0.0390" (0.991mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | Tacky - Both Sides |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | White |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 1.1W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 |
Current price of 5584 210 MM X 300 MM X 1.0 MM is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SILICONE THERMAL PAD 100X100X1.5
TFLEX B260 9X9IN
THERM PAD 199.9MMX199.9MM WHITE
TURBO PANEL MOUNT CHIME ALARM
THERM PAD 300MMX210MM WHITE
SENSOR PROX INDUCTIVE 16MM CYL
DC DC CONVERTER 40V 50W