CM2722R201R-10
Description
CMC 5A 4LN 200 OHM SMD
DataSheet
CM2722R201R-10 PDF
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:Power Line
Number of Lines:4
Impedance @ Frequency:200 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):5A
DC Resistance (DCR) (Max):20mOhm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.275" L x 0.265" W (6.99mm x 6.73mm)
Height (Max):0.406" (10.31mm)
Package / Case:Vertical, 8 Flat Lead
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
B82724B2501N001
B82724B2501N001
CMC 100MH 500MA 2LN TH
SCR31HA-070-1R1A039JH-P
SCR31HA-070-1R1A039JH-P
CMC 3.85MH,7A, 0.024OHM
SC-18-15JH
SC-18-15JH
CMC 1.5MH,18A, 0.01OHM
SCD-PRO-4GATCD
SCD-PRO-4GATCD
SENSAPHONE SENTINEL PRO CELLULAR
CM2722R201R-10
CM2722R201R-10
CMC 5A 4LN 200 OHM SMD
A112
A112
MICROAMP ADAPTER FOR DMMS
30M1510-2
30M1510-2
MOTORIZED VRBLE TRANSF 280V 15A