PLT5BPH3013R7SNL
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
CMC 2.2A 2LN 300OHM SMD AEC-Q200
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
PLT5BPH3013R7SNL PDF
Type Description
Series:PLT5BPH
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:-
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:300 Ohms @ 10 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):2.2A
DC Resistance (DCR) (Max):11mOhm (Typ)
Voltage Rating - DC:80V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C
Ratings:AEC-Q200
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Height (Max):0.197" (5.00mm)