
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ZCYS |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Filter Type: | Signal Line |
| Number of Lines: | 8 |
| Impedance @ Frequency: | 100 Ohms @ 100 MHz |
| Inductance @ Frequency: | - |
| Frequency Coupled to Inductance @ Frequency: | - |
| Current Rating (Max): | 500mA |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 300mOhm |
| Voltage Rating - DC: | 50V |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Approval Agency: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.433" L x 0.370" W (11.00mm x 9.40mm) |
| Height (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| Package / Case: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ZCYS51R5-M8PT-01 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
COMMON MODE CHOKE 3A 2LN TH
COMMON MODE CHOKE 1.3A 2LN TH
CMC 7MH 300MA 2LN TH
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
CMC 500MA 8LN 100 OHM SMD
0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 43
D38999/27HC22ZN