
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | KNF, Kyocera |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Low Pass |
| Filter Order: | - |
| Technology: | LC |
| Number of Channels: | - |
| Center / Cutoff Frequency: | 100MHz (Cutoff) |
| Attenuation Value: | 20dB @ 450MHz ~ 950MHz |
| Resistance - Channel (Ohms): | - |
| Current: | 200 mA |
| Values: | C = 65pF |
| ESD Protection: | No |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Applications: | Data Lines for Mobile Devices |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height: | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of KNF32100-W3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER LC(T) 100PF SMD
FILTER RC(PI) 40 OHM/12PF SMD
FILTER LC 65PF 100MHZ SMD
RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 8SIP
RES ARRAY 8 RES 200K OHM 16SOIC
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS
FILTER LC 65PF 100MHZ SMD