
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | KNA, Kyocera |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Low Pass |
| Filter Order: | - |
| Technology: | LC |
| Number of Channels: | - |
| Center / Cutoff Frequency: | 100MHz (Cutoff) |
| Attenuation Value: | 20dB @ 450MHz ~ 950MHz |
| Resistance - Channel (Ohms): | - |
| Current: | 100 mA |
| Values: | C = 65pF |
| ESD Protection: | No |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Applications: | Data Lines for Mobile Devices |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height: | 0.033" (0.85mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of KNA32100-W3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER RC 6.8 OHM/10PF SMD
FILTER LC 220PF SMD
FILTER RC(PI) 100 OHM/60PF SMD
COOLX POWER SUPPLY
COOLX POWER SUPPLY
FILTER LC 65PF 100MHZ SMD
845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.