RP186-20-22-W
DataSheet
RP186-20-22-W PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:20 A
Approval Agency:CE, CSA, cURus, ENEC
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C