RP692-100-2000-S
DataSheet
RP692-100-2000-S PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:1.2kV
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:100 A
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C