
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FLLE2-P |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Single Phase |
| Configuration: | Single Stage |
| Voltage - Rated DC: | 300V |
| Voltage - Rated AC: | 300V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 10 A |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | ENEC, UR |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 100°C |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Inductance: | 1mH |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of FLLE2010APDD is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
KEP 150A 1S HIGH PLUS NUT WYE 44
LINE FILTER 7A CHASSIS MOUNT
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
LINE TRANSCEIVER
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
EMI FILTER, 300VDC, 10A, FLEX WI
DSP56F826 EVAL BRD