
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SNA |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | DC |
| Configuration: | Single Stage |
| Voltage - Rated DC: | 50V |
| Voltage - Rated AC: | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 3 A |
| Frequency - Operating: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | cURus, TUV |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 71°C |
| Mounting Type: | DIN Rail |
| Termination Style: | Terminal Block |
| Inductance: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SNA-03-000-D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
STFE ACTIVE TRK FILTER 1PH 10A 1
LINE FILTER 250VDC/VAC 16A DIN
LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
POE INJECTOR 15.4W 56V WALL USA
LINE FILTER 50VDC 3A DIN RAIL
FIXED IND 180NH 760MA 150 MOHM