
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AMI-M12F |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Single Phase |
| Configuration: | Two Stage |
| Voltage - Rated DC: | - |
| Voltage - Rated AC: | 250V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 6 A |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Applications: | Medical |
| Approval Agency: | - |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 40°C |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Inductance: | 48.8mH |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 16 |
Current price of AMI-M12F-3-6-A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
LINE FILTER 250VAC 7A CHASS MNT
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
SQUARE FLANGE RECEPTACLE
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT