LP0805A0836AWTR
Description
RF FILTER LOW PASS 836.5MHZ 0805
DataSheet
LP0805A0836AWTR PDF
Part Status:Active
Frequency:836.5MHz Center
Bandwidth:25MHz
Size / Dimension:0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Height (Max):0.044" (1.12mm)