
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DEA |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Frequency: | 2.45GHz Center |
| Bandwidth: | 100MHz |
| Filter Type: | Band Pass |
| Ripple: | - |
| Insertion Loss: | 2.6dB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DEA252450BT-7046A1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF FILTR BANDPASS 2.4415GHZ 5SMD
RF FILTER SIGNAL 1.88GHZ 8SMD
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
CRYSTAL 13.4000MHZ 8PF SMD
DC DC CONVERTER 12V 20W
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1008
PROBE SECON. PRT 100 OHM 90 BEND