
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Tape & Reel (TR)Bag |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 1.582GHz |
| Bandwidth: | 20MHz |
| Insertion Loss: | 1.8dB |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | General Purpose |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.054" (1.38mm) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SF2316E-1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER SAW 1.96GHZ 5SMD
FILTER SAW 2.441GHZ 5SMD
FILTER, SAW, 1602 MHZ, 8SMD
LED EASYWHT WARM WHT 3500K 2SMD
FUSE GLASS 3.5A 250VAC 5X20MM
CONN RCPT 5POS 0.059 TIN SMD
FILTER, SAW, 1582 MHZ, 6SMD