
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | F6 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Frequency - Center: | 1.96GHz |
| Bandwidth: | 58.8MHz |
| Insertion Loss: | 3.4dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | Cellular, GSM |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 5-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Size / Dimension: | 0.055" L x 0.039" W (1.40mm x 1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 |
Current price of FAR-F6KA-1G9600-D4MT-Z is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER SAW 2.441GHZ 5SMD
FILTER, SAW, 1602 MHZ, 8SMD
FILTER, SAW, 1842.5 MHZ, 6SMD
CONN RCPT FMALE 8POS GOLD SOLDER
FILTER SAW 1.96GHZ 5SMD
CONN JACK 1PORT 100 BASE-T
SWITCH ROTARY 12POS 1A 115V