
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | R30-670 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Round Spacer |
| Threaded/Unthreaded: | Unthreaded |
| Gender: | Female, Female |
| Screw, Thread Size: | M3 |
| Diameter - Inside: | 0.126" (3.20mm) |
| Diameter - Outside: | 0.197" (5.00mm) |
| Between Board Height: | 0.472" (12.00mm) |
| Length - Overall: | 0.472" (12.00mm) |
| Features: | - |
| Material: | Nylon |
| Plating: | - |
| Color: | White |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 |
Current price of R30-6701294 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
HEX STANDOFF #8-32 BRASS 1"
BRASS SPACER STUD METRIC THREAD
ROUND SPACER, .315 ID, .500 OD,
FAN BLWR CENT 172X254MM 230VAC
ROUND SPACER M3 NYLON 12MM
IC VIDEO CABLE DRIVER 32WQFN
IC CPLD 440MC 5.4NS 256FBGA