
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 99XX |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | Round Spacer |
| Threaded/Unthreaded: | Unthreaded |
| Gender: | Female, Female |
| Screw, Thread Size: | #4 |
| Diameter - Inside: | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Diameter - Outside: | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Between Board Height: | 0.236" (6.00mm) |
| Length - Overall: | 0.236" (6.00mm) |
| Features: | - |
| Material: | Nylon |
| Plating: | - |
| Color: | Natural |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 9911-6MM is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ROUND STANDOFF M3 NYLON 13MM
RND STNDFF 1/4"-20 NYLON 2-1/4"
ROUND SPACER NYLON 11.68MM
RES SMD 40.2K OHM 1% 1/16W 0402
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD
HEATSINK 70X70X15MM XCUT
ROUND SPACER #4 NYLON 6MM