
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DISS-O-PADs® |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | Spacer |
| Shape: | Rectangular |
| Usage: | General Purpose - Axial, Radial |
| Material: | - |
| Color: | Natural |
| Features: | Wash Away |
| Length: | 0.190" (4.83mm) |
| Width: | 0.095" (2.41mm) |
| Height: | 0.060" (1.52mm) |
| Diameter - Outside: | - |
| Diameter - Inside: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of TO-200-060 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SPACER RECT GEN PURP 0.039"
SPACER RECT GEN PURP 0.100"
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.070"
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
MEMS OSC XO 72.0000MHZ CMOS SMD
SWITCHING REGULATOR
SPACER RECT GEN PURP 0.060"