10N25E14/ST
Description
PLASTIC STAR KNOB
Catalog
Knobs
DataSheet
10N25E14/ST PDF
Type Description
Series:GN 6336.5
Package:Box
Part Status:Active
Style:Clamping
Type:Fluted
Shaft Size:M10
Diameter:1.970" (50.04mm)
Height:1.260" (32.00mm)
Indicator:No Indicator
Material:Plastic
Color:Black
Features:-
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
1230-K
1230-K
KNOB SERRATED 0.250" PLASTIC
DDS-50-2-5
DDS-50-2-5
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL