0.50X2.5FLT6061T6511-36
Description
0.50X2.5FLT6061T6511-36 1/2" X 2
DataSheet
0.50X2.5FLT6061T6511-36 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:36.000" L x 2.500" W x 0.500" H (914.40mm x 63.50mm x 12.70mm)