1.0X1.5FLT6061T6511-24
Description
1.0X1.5FLT6061T6511-24 1" X 1-1/
DataSheet
1.0X1.5FLT6061T6511-24 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:24.000" L x 1.500" W x 1.000" H (609.60mm x 38.10mm x 25.40mm)