0.375X2.5FLT6061T6511-24
Description
0.375X2.5FLT6061T6511-24 3/8" X
DataSheet
0.375X2.5FLT6061T6511-24 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:24.000" L x 2.500" W x 0.375" H (609.60mm x 63.50mm x 9.53mm)